Client Speak

את אבנר הכרתי לפני מספר שנים כאשר ביצע עבורי עסקת נדלן דוקא בישראל נכס למגורים הגעתי אליו מהמלצות של שכני על אמינותו ומקצועיותו של אבנר כמתווך בענף הנדלן לאחר תקופה מסויימת של הכרות החלטתי לפנות לאבנר בשנית על מנת שייתן לי את חוות דעתו בנושא נכס להשקעה בישראל וזה הציע לי אפשרויות רכישה נוספות דוגמאת פלורידה ארהב בפגישה שערכנו החלטנו אני ואשתי לצאת לדרך עם רכישת נכס ראשון ונתנו אור ירוק לאבנר ונטע בפלורידה לאתר לנו נכס בתקציב של כ 50 אלף דולר לאחר מספר הצעות מחיר רכשנו נכס בדרום פלורידה בן חדר וסלון כ 80 מר ומרפסת שמש ולאחר הרכישה כשהגעתי להתרשם מהנכס שרכשנו הייתי מאד מרוצה מהנכס שנטע ואבנר המליצו לנו עליו רכישת הנכס הייתה בליווי מלא של צוות החברה כולל עורך דין רואח ובתום העסקה אף דאגו לשיפוץ הנכס ולהשכרתו שארכה זמן קצר לכל הדעות כ 30 יום הנכס מנוהל ומתוחזק כראוי הנכס מניב תשואה גבוהה מהשכרתו וכבר בשנתו הראשונה ישנם סימנים להשבחת הנכס ממחקרים שאני ואבנר יחד מבצעים באיזור זה מאז רכישתנו אנו ממליצים למכרים בעבודה וחברים מלבד משפחה אשר ברשותם אפילו מעט כסף פנוי-לבצע השקעת נדלן חכמה ב

EGA PROPERTIES

slider_pic3

I bought two properties through EGA and it was a very positive experience. It started with a clear alignment on my return of investment expectations, continued with the search of the right property when Avner provided a clear report with the pros and cons of each offered property and ended up with the property engineering inspection and the negotiation itself. Each phase was very professional, honest and with a lot of customer orientation attitude. There is no doubt in my mind that If I'll choose the buy another property it will only be through EGA property

Anonimus

slider_pic1

ברצוני להודות לך על כברת הדרך הארוכה שליוות אותי עד לרכישת הנכס הראשון. תודה רבה על הסבלנות, הזמינות היום יומית, אם זה בשיחות טלפון ואם זה במיל. תודה רבה על היושרה, הכנות, האמינות, על המענה המהיר והכנה לכל סימני השאלות שלא הותירו שאלות ללא תשבות מקצועיות. חשוב לי להדגיש שעל הנכנס שהמלצת הרכישה השתלמה והייתה מוצלחת מאוד ובהתאם לכך התוצאות המדהימות שהתקבלו בסוף התהליך. יש לציין שבתהליך מורכב של רכישת נכס בחו"ל מבצעים סקרים בין חברות שונות. אני שמח על כך שנפל בחלקי להגיע אליך לפגישה למטרת ייעוץ / סקר. לאחר הפגישה וההכרות לא היה לי צל של ספק שהגעתי לאדם הנכון שמנהל חברה מקצועית ואמינה. לכן חשוב לי להודות לך ולנטע על הטיפול המסור ולאור הניסיון הזה אמשיך להיות עוד לקוח מרוצה בחברתכם וזאת הודות ליחס שלכם. בהערכה רבה.נ.ב. נ.בלמעוניינים לשוחח איתי בטלפון לשאלות,המלצות אשמח להענות. (פרטי התקשרות אלי נמצאים אצל אבנר) ח.ח.

slider_pic4

רכשתי בחברת EGA כ 3 בתים (הרביעי בדרך ...)וזאת לאורך תקופה קצרה באופן יחסי של שנה. בהתחשב ניסיון עבר של רכישת נכסים באמצעות חברות אחרות בארהב אני יכול לציין את העובדות הבאות: 1.כל אשר נאמר ואו נכתב - התקיים בפועל. 2.כל הטיפול באיתור הבית (ונבדקו נכסים רבים לפני שאושר מה שאושר על ידי),כולל בדיקת חלק ניכר מהנכסים באופן פיזי על ידי אבנר והערכת מצבם והשיפוץ הנדרש בגינם , תהליך הטיטל ,שיפוץ הבית כולל פנוי דיירים ישנים במידה ונדרש, והשכרת הבית לדיירים חדשים בגמר תהליך השיפוץ - הכל בוצע בתקשורת בלתי אמצעית בחזקת "זרוע ארוכה "שלי באמצעות אבנר, נטע ועובדיהם. 3.תקבולי השכירות השוטפים מתקבלים באופן מסודר אשר מלווה בדוח חודשי המסביר את הרכב הסכום המועבר לבנק. (במידה והיו הוצאות אשר בוצעו בנכסים מועבר הסבר ופרוט הסכומים אשר שולמו .)

ולסיכום: אין חולק כי התשואות בגין בצוע השקעות נדלן בארהב הינם גבוהים , מה גם שכמות הכסף האפסולוטית הנדרשת לכך הינה נמוכה באופן יחסי לישראל ובכלל, כאשר עיקר הבעיה בבצוע השקעה מסוג זה היא חוסר יכולת השליטה עקב מרחק הפיזי והחשש מרמאויות כפי שקרה בחברות אחרות בעבר. השקעה באמצעות החברה (אבנר ונטע) הינה השקעה בראש שקט , ללא פזור הבטחות שווא ,ובשקיפות שלא נפוצה במחוזותינו . בהצלחה במידה ונדרשת שיחה פרונטאלית איתי ניתן לקבל את הפרטים אצל אבנר כהן , ואשמח לשתף בכל המידע הנדרש.

לכל המעונין-

slider_pic2

מהיכרותי עם אבנר מזה מספר שנים אני יכול להעיד כי מדובר במקצוען אמיתי, איש ישר ואמין שמילתו היא מילת ברזל.טובת הלקוח תמיד בראש מעייניו והוא יציע לכם רק עסקאות מעולות וכל זאת תוך מתן שירות אדיב וחברי. ממליץ בכל לב לא להתפתות לחברות אשר מוכרות בתים ששיפצו בעצמן,ומבטיחות לכם ״תשואה מובטחת״. על אבנר אפשר לסמוך והוא האיש אשר תמיד חיפשתי בניהול השקעותיי בארה״ב ולשימחתי מצאתי.

אמיר קינן, רואה חשבון