לעשות עסקת נדל"ן בארה"ב זו לא בעיה

אבל

לעשות עסקה טובה שהיא גם בעלת תשואה גבוהה וגם בעלת פוטנציאל צמיחה משמעותי

זה כבר משהו אחר לגמרי שבשבילו צריך להכיר ולחיות את ארה"ב!

כיום שוק הנדל"ן בישראל מאוד יקר, צפוף, התשואות מאוד נמוכות (בין 2%- ל- 3%) ולא נראית שום השבחה באופק או איזשהי עליית ערך! מי שיש לו איזה חצי מיליון שקל, צריך להיחנק עם משכנתא של מיליון שקל בשביל לראות איזשהו רווח עתידי ביום מן הימים, אם בכלל!

רכישת נדל"ן בארה"ב כבר מזמן הפכה להיות עלייה לרגל של ישראלים. אך רוב רובם של החברות והאנשים שמבצעים עסקאות נדל"ן בארה"ב לא באמת מבינים נדל"ן (ובטח לא את של ארה"ב) – את משמעותו של מיקום הנכס, האם יש ציפייה להתפתחות אזור מסוים, האם צפויה השבחה, לא מבינים את משמעות המיסים והחוקים שיש בארה"ב (שמשתנה ממדינה למדינה) ולא מבצעים עסקה שמשקפת עבורם את כל הסיכונים והסיכויים באמת.

יש לך כסף פנוי להשקעה ואתה מחפש נכסים שיניבו לך תשואות חיוביות עם פוטנציאל השבחה ושיהיו בצמיחה מתמדת? מעולה, הגעת בדיוק למקום הנכון!
אנחנו נלווה אותך משלב איתור הנכס ועד שלב ההשבחה, ההשכרה והמכירה בסופו של יום.

לשיחת היכרות וייעוץ ללא עלות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בתוך 24 שעות בין השעות 15:00 - 23:00 שעון ישראל (בפלורידה זה בין 8:00 - 16:00)

מי אנחנו?

תושבי פלורידה

אנחנו חיים בארה"ב פלורידה כבר מעל ל- 15 שנים ובארה"ב רבתי כבר כמעט 25 שנים| מנהלים חברת נדל"ן מצליחה בפלורידה משנת 2008 | ומתעסקים בנדל"ן רק בארה"ב

ניסיון בשטח של שנים

אנחנו מתמחים בכל סוגי העסקאות בנדל"ן בארה"ב | חיים את חוקי המדינה והמיסוי הקשורים לנדל"ן | מכירים את פלורידה כמו את כף ידינו ויודעים לזהות הזדמנויות ומגמות עתידיות | באמתחתנו מאות עסקאות שבוצעו לאורך השנים | ואנחנו מנהלים נכסים לעשרות ישראלים בשנה

הדרך שלנו איתך

אנחנו מבצעים שיחת תיאום ציפיות | מבינים את אופי המשקיע (סולידי/ריסקי) | מאתרים נכס עבורו | דואגים לכל העסקה והנלווה אליה לרבות מסמכים, רשויות, עו"ד, כספים, מימונים מבנקים מקומיים ועוד | דואגים להשבחת הנכס (שיפוצים, בנייה) | ומשכירים/מוכרים עבורו את הנכס וממשיכים לעסקה הבאה!

למה דווקא אנחנו?

לא חסרות חברות בישראל שעושות את זה בשלט רחוק עם מקומיים מארה"ב, אבל יש רק חברה אחת שעושה את זה בלי שלט רחוק! אנחנו נמצאים בארה"ב, חיים ומרגישים את השוק בארה"ב בכל רגע נתון ויודעים לנצל את זה לטובת העסקאות של המשקיעים שלנו והרווחים שלהם. ואנו גם משקיעים בנדל"ן מניב בעצמנו כבר כמעט 15 שנים ברציפות ומציעים למשקיעים שלנו את מה שאנו קונים בעצמנו.

אנחנו מכירים את "הפוילעשטיקים" שישראלים חווים על ידי חברות נדל"ן בישראל וכבר טיפלנו לא פעם בבעיות כאלו ועזרנו למשקיעים להחזיר (חלק) מהגאווה שלהם! אנחנו עושים הכל עבורך משלב האיתור של הנכס, החלטת הרכישה וכל תהליך סגירת העסקה ועד לכסף שנכנס ו"דופק כמו שעון" בחשבון הבנק שלך (שגם לפתיחת חשבון כזה אנחנו דואגים לך כאן בארה"ב).

יש לנו קשרים בכל הרשויות, אנחנו מכירים את האנשים הנכונים ויודעים לטפל בסיטואציות קשות שקורות. וקורות תמיד! אנחנו נותנים לך ראש שקט שיש מי שדואג לכסף שלך, כי המטרה שלנו זה להביא לך את העסקה הטובה ביותר, שתייצר לך כמה שיותר רווח בשביל שתמשיך איתנו לעסקה הבא (בדיוק כמו שאנחנו דואגים לעצמנו).

גם לאחר סגירת העסקה אנחנו איתך! אנחנו מבצעים את השיפוץ ומוצאים לך שוכרים. רוצה להשביח את הנכס ולמכור? נמצא לך קונה ונארגן עבורך את כל מה שנלווה למכירה לרבות סבסוד עו"ד מקומי שעובד איתנו שנים, ביטוח הנכס, חברות Title (עצמאיות) שבודקות לך את הנכס וטיפול העסקה מול הבנקים. המשקיעים שמגיעים אלינו נשארים איתנו שנים ומבצעים איתנו עסקה אחר עסקה – ולא סתם.

כותבים עלינו

כמה מומלץ להשקיע?

בגדול אפשר להשקיע גם $60,000 על דירות או בתים "שבורים" במקומות לא הכי בטוחים (עם רמות פשיעה גבוהות ובעייתיות) ושהתשואה שם לא יציבה כלל, אנחנו לא מתעסקים עם המקומות האלו (וגם לך לא כדאי). אנחנו מדברים על עסקאות עם תשואה יציבה והכנסה בטוחה ועם השקעה מינימאלית של $150,000 ומעלה תמורת תשואה ממוצעת של 6%-9%.

כמובן שזהו משחק של אסטרטגיות השקעה בהתאם לאופי המשקיע, למטרת ההשקעה שלו בטווח הקצר והארוך כאחד ולרמת הסיכון שהוא מוכן לקחת בהשקעה שלו.

ישנן גם הזדמנויות ליזמות ובנייה באזורנו ששם "האקזיט" הגדול, אמנם לא מהיום למחר – אבל למשקיע שמסתכל לטווח הארוך ושבא עם כסף יש הזדמנויות רבות ומעניינות ליצירת כסף על הכסף שלו ולהכפלה ושילוש רווחים!

בוא תשקיע חכם יותר איתנו!

אז אם אתה מחפש השקעה מצוינת עם תשואה חיובית ויש לך לפחות $150,000 זמינים להשקעה מיידית.

שלח לנו הודעת וואטסאפ עכשיו (ובכל שעה) או השאיר פרטים בטופס מטה ואנחנו נחזור אליך בתוך 24 שעות (וזאת בשל הפרשי השעות בין ישראל לארה"ב)

שיחת היכרות ללא עלות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בתוך 24 שעות בין השעות 15:00 - 23:00 שעון ישראל (בפלורידה זה בין 8:00 - 16:00)

Scroll to Top