מה זה בכלל ברוקר?

ברוקר הוא אדם המחזיק ברישיון המחמיר ביותר בארה"ב והוא האחראי הבלעדי על עסקאות נדל"ן המבוצעות כאן. להבדיל מרישיון נדל"ן בישראל שבו אדם יכול להוציא רישיון ולהתחיל למכור או לקנות דירות עבור אנשים ושהוא יכול להיות גם עצמאי ולעבור לבדו. מתווך (לא ברוקר) בארה"ב לא יכול לעבוד לבדו כעצמאי, אלא הוא חייב להיות מועסק ולעבוד תחת רישיון של משרד ברוקר

מכאן אנו מבינים שאם אדם עובר מבחנים יעודים והפך להיות ברוקר בעצמו, הוא אדם בעל ניסיון שעבר לא מעט עסקאות בחייו בתחומי ארה"ב. 

כחלק מהעשייה שלנו ומכך שאנו בעצמנו משקיעים בנדל"ן בפלורידה ארה"ב, מכך שאנו מבצעים וביצענו מאות עסקאות עבור המשקיעים שלנו ומכך שאנחנו מבינים את הצורך שכל "חלקי הפאזל" יהיו ברשותנו, גם עבור עצמנו ובעיקר עבור לקוחותינו,  החלטנו להפוך להיות ברוקרים בעצמנו (לפני שנים) ואנחנו מנהלים את הרכישות והמכירות עבור לקוחותינו In house!

העובדה שאנחנו עובדים בצורה הזו, תורמת רבות למשקיענו ונותנת להם ביטחון מלא שאנחנו איתם ב- 100% ושהאינטרס שלנו ושלהם הוא אחד בלבד. ההתנהלות מתקיימת מולנו ורק מולנו בכל שלב העסקאות, משלב איתור הנכס ועד לשלב ההשכרה והניהול השוטף וכלה גם במכירה בסופו של יום ששם אנחנו דואגים למחיר הטוב ביותר עבור הלקוח שלנו כחלק מההבנה שאם אנחנו עושים עבודה טובה ומבצעים עסקה טובה, הלקוח שלנו ימשיך להשקיע אצלנו ובכך כולנו מרוויחים ונהנים משיתוף הפעולה. 

אנחנו עובדים בשבילכם

כשאנחנו מבצעים עסקה עבור לקוחות שלנו, הם יודעים שהם מקבלים את כל המערך שלנו ולא רק חלק או רק שירות אחד מתוכם, אלא הם יודעים שהם מקבלים את הכל על מגש של כסף, one stop shop

עבדנו מאוד קשה לאורך כל השנים כדי להגיע למקום שבו אנחנו יכולים ומסוגלים לתת את כל המענה המלא עבור המשקיע הישראלי. זה שיודע להעריך את הכסף שלו, את הזמן שלו ומבין שלתת למישהו אחר לנהל לו את הכל ולהרוויח כמה שיותר מהעסקאות זה משתלם הרבה יותר מאשר לחסוך כמה גרושים ולשבור לעצמך את הראש בכל יום ולהיות בלחץ ובדאגות שמא – משהו יקרה ולא יהיה לכם שליטה עליו!

ולכן שאנחנו אומרים שאנחנו עובדים בשבילכם – תבינו שזה באמת ככה!

מרגיש שהגיע הזמן בשבילך לצאת להשקעה ויש לך לפחות $150,000 זמינים? מצוין, השאר פרטים בטופס מטה ואנחנו נחזור אליך לשיחת היכרות ראשונית (ללא כל עלות) בתוך 24 שעות (*בין שעות הצהריים ועד הערב של שעון ישראל)

Scroll to Top