רכשתם נכס? אנחנו ננהל לכם אותו מ- א' ועד ת'!

מה זה אומר בפועל?

ניהול הנכס משלב השיפוץ / הבנייה ועד האכלוס בסוף

עריכת סיורים בנכסים לשוכרים ולרוכשים פוטנציאליים

פתירת כל התלונות והבעיות של הדיירים בנכסים השונים

ציות והצמדות אחר ההנחיות בהתאם לחוקי המדינה

שמירה על רישומים כספיים ומסמכים פיננסיים עבור כל נכס

ניהול קבלני משנה וקבלני אחזקות במידה וישנם כאלה

איך זה עובד?

ברגע שסיימנו לרכוש עבורכם את הנכס, מגיע השלב שבו צריך להשכיר אותו, לנהל אותו, לטפל בו, לתחזק אותו, לקבל תשלומים עליו ולשלם תשלומים שוטפים ושונים בכל חודש בחודשו. 

אין נכס שאין בו בעיות. במיוחד נכסים שרוכשים להשקעה, אלו בדרך כלל נכסים ישנים מאוד, שצריכים לעבור שיפוץ או שכבר אחרי שיפוץ, אבל לא החליפו שם הכל ואז פתאום צצות בעיות חדשות ומישהו צריך לטפל בהם ולעיתים גם ASAP (במהירות האפשרית)

כמובן שאפשר לעשות את זה לבד מהארץ, זה אפשרי. אבל זה מאוד לא נוח ולא פשוט לנהל נכס, שזה כמו עסק לכל דבר ועניין, מיבשה אחרת בעולם. כמו שאתם רוכשים את הנכס דרכינו, כך גם תרצו שאנחנו נדאג לכם להכל!  מ- א' ועד ת'!

אנחנו איתך לכל אורך הדרך

outlook property managment קיימת כבר יותר מעשור ופועלת באופן שוטף 24/7 לאורך כל היום. עד היום ניהלנו מאות נכסים למעל 150 משקיעים שלנו מישראל ולישראלים מכל העולם. אנחנו כאן כדי להבטיח שאתה תישן טוב יותר בלילה בכל הקשור להשקעות שלך בארה"ב. אם אנחנו מטפלים לך בנכס, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהנכס שלך מתקתק כמו שעון, הכספים נכנסים ללא דיחוי והכל משולם ומתוחזק ביותר מ- 100%!

רוצה לדעת יותר על השקעות בפלורידה ארה"ב? יש לך 150,000$ לכל הפחות להשקעה זמינה ואתה שוקל לעשות את זה כאן? אז קדימה, שלח לנו פרטים ואנחנו נחזור אליך בתוך 24 שעות שליחת היכרות ראשונית ללא עלות וללא כל התחייבות. 

Scroll to Top