השקעה בפלורידה?

כשאנחנו מחפשים להיכנס להשקעת נדל"ן בארה"ב, אנחנו צריכים להבין מעבר למחיר, את ההשפעה של גורמים שונים על הנכס כגון: האזור שבו הנכס נמצא, האם זו עיר איכותית ומתפתחת, האם היא בצמיחה, האם האוכלוסייה שלה גדלה משנה לשנה, האם יש בה מקומות עבודה בשפע, האם התמ"ג שלה גבוה, האם היא תיירותית ועוד. לאחר שהבנו שהאזור שבו הנכס ממוקם הוא אזור שמתאים לנו באופן אישי כמשקיעים, אז צריך להתחיל לבחון את העסקה לגופה. 

אז אם נבחן את פלורידה ואת היתרונות שלה נמצא כי היא יעד פופולרי להשקעות נדל"ן בשל מגוון גורמים כמו: אוכלוסייתה הגדלה, שוק העבודה החזק, חוקי המס הנוחים והאקלים החם לאורך כל השנה. בנוסף, תעשיית התיירות של פלורידה מושכת זרימה קבועה של מבקרים, מה שיכול להיות מועיל ולהשפיע רבות על נכסים מסוג דירות נופש, airbnb, או נכסים מסחריים.

סיבה נוספת לכך שמשקיעים רבים בוחרים להשקיע בנדל"ן בפלורידה היא הצמיחה העקבית בערכי הנכסים. במהלך השנים, פלורידה חוותה גידול משמעותי באוכלוסייה ובפעילותה הכלכלית, מה שהניע את הביקוש לנדל"ן לדירות, בתים ובניינים להשקעה. מצב זה מוביל לעלייה במחירים ולהגדלת התשואות עבור משקיעים שרוכשים נכס בזמן הנכון ובמיקום הנכון.

עם זאת, כמו כל השקעה בכל מקום בעולם ובכל אפיק השקעה, יש לקחת בחשבון את העלויות הנלוות כמו הוצאות תחזוקה, ביטוח, ניהול הנכס, וסיכונים אפשריים כמו משברים, מלחמות ומצב פוליטי כזה או אחר. בארה"ב כמעט ואין את הסיכונים האלה. כראיה, פעם אחרונה שזה קרה היה בשנת 2008 עם נפילת השווקים והבנקים ומאז ועד היום ארה"ב ככלל ופלורידה בפרט חווה עליות ערך קבועות מדי שנה. 

קצת עובדות

שוק עבודה חזק

לפלורידה יש שוק עבודה חזק, המונע על ידי תעשיית התיירות המשגשגת שלה, מגזר הטכנולוגיה הצומח ותעשיית הבריאות המתרחבת.

אוכלוסייה גדלה

פלורידה היא אחת המדינות הצומחות ביותר בארה"ב, עם אוכלוסייה גדלה שמניעה את הביקוש לדיור, קמעונאות ומוצרי צריכה ושירותים אחרים.

דיור בר השגה

פלורידה ידועה כבעלת הנכסים למגורים הזולים ביותר בארה"ב, מה שיכול להפוך אותה ליעד אטרקטיבי להשקעות עבור מי שמחפש לקנות בית, דירה או נכס להשקעה.

סביבת מס נוחה

לפלורידה יש סביבת מס נוחה, ללא מס הכנסה של המדינה ומיסי רכוש נמוכים יותר בהשוואה למדינות רבות אחרות בארה"ב ומחוצה לה.

תשתית חזקה

לפלורידה יש תשתית חזקה, עם רשת תחבורה מפותחת, שדות תעופה מודרניים ומערכת נמלים חזקה שתומכת בסחר בינלאומי.

לפני קבלת החלטות השקעה בפלורידה, חשוב לעשות מחקר מעמיק ולהתייעץ עם אנשי נדל"ן שחיים ועובדים בארה"ב וזאת כדי לקבוע האם השקעה בנדל"ן בפלורידה תואמת את יעדי ההשקעה וסובלנות הסיכון שלך. כפי שאם אתה תחפש לרכוש נכס בישראל, בדרך כלל תיקח מתווך שגר באזור שבו אתה רוצה לרכוש את הנכס ולא ממקום אחר במדינה שפחות מבין וחי את האזור הזה ושלא ידע בדרך כלל מה יהיו היתרונות והחסרונות של האזור. כך אותו הדבר קורה בארה"ב, על אחד כמה וכמה שמדובר במדינה שהיא זרה לך ואתה לא יודע ולא מכיר את חוקיה ואת ההתנהגויות הנוהגות באזורים אלו!

מחפש השקעה? רוצה להתעייץ איתנו לגבי סוג ההשקעה שאתה מחפש או לקבל פרטים נוספים?
בשמחה. תשאיר פרטים בטופס למטה ואנחנו נחזור אליך בתוך 24 שעות. 

Scroll to Top