איך הכל התחיל?

הכל התחיל בשנת 2007, אחרי שהכרתי את אשתי בישראל וגילינו ששנינו מתעסקים בתחום הנדל"ן רק בהבדל קטן שהיא במנהטן ניו יורק ואני בנס ציונה ישראל. אשתי רצתה לחזור לחיות בארה"ב ואני הייתי בעל סוכנות נדל"ן מצליחה בישראל ולא ראיתי את עצמי עוזב הכל וסוגר את העסק. זו הייתה תקופה קשה שבה נטע הייתה בארה"ב ועבדה שם ואני המשכתי לעבוד בארץ. 

אחרי 8 חודשים של ריחוק, החלטתי לבוא לארה"ב. קבענו לעבור למדינה חמה ופלורידה מאוד עניינה אותנו. החלטנו לעבור לשם ולנסות את מזלנו. בתוך מספר חודשים כבר הבאנו את המשקיעים הראשונים שלנו לפלורידה והתחלנו להרוויח כסף ולהבין שיש לנו אוצר בידיים. אנחנו מאתרים, מלווים ועוזרים למשקיעים ישראלים להשקיע את כספם בצורה חכמה, נכונה ומוצלחת שמכניסה להם הרבה כסף לאורך שנים קדימה.

ומאז ועד היום ניהלנו מעל 900 עסקאות עבור למעלה מ- 150 משקיעים מישראל, פתחנו חברת השקעות נדל"ן, חברת ניהול ואחזקות, סוכנות ברוקרים ואנו משקיעים בנדל"ן בעצמנו בדרום פלורידה. ב-15 השנים האחרונות המשקיעים הישראלים הרוויחו איתנו ביחד כבר עשרות מיליוני $ והם ממשיכים להשקיע ולעבוד איתנו באופן צמוד!

אז איך זה עובד בכמה מילים?

אנו מאתרים עבור המשקיע את הנכס המותאם לו, מנהלים את המו"מ עבורו, מביאים את העסקה הטובה והזולה ביותר שאפשר להוציא מהנכס, עושים בדיקות מקיפות עם חברות טייטל מקצועיות ודואגים לסגירת העסקה. לאחר מכן אנו משבחים את הנכס, על ידיי שיפוץ/בנייה (הכל בהתאם למטרת ההשקעה והתקציב), משכירים את הנכס וגם מנהלים אותו באופן קבוע ושוטף לאחר מכן.

ובמידה והמשקיע מחליט לממש את הנכס וליהנות מהרווחים או להעביר אותם לעסקה הבאה, אז גם את זה אנחנו עושים מ-א' ועד ת'!

בקיצור אנחנו דואגים לכל המערך ונותנים לך ראש שקט והבנה שיש מי שדואג לכסף שלך פה! 

בנוסף, אנחנו מחזיקים בתוך העסק שלנו איש משכנתאות, מנהלת נכסים, יועצי נדל"ן וברוקרים. אנחנו מכירים את האנשים הנכונים בכל רשויות הערים ואנחנו שותפים מלאים עם קבלן אמריקאי בעל הרישיונות המחמירים ביותר בארה"ב, כך שאנחנו יודעים ועושים הרבה עסקאות יזמות גדולות של בניית בניינים, קומפלסים ומולטיפמיליס. 

אז אם אתם מחפשים להשקיע ויש לכם כסף זמין להשקעה, דברו איתנו ותנו לנו לאתר עבורכם נכס שיעשה לכם כסף על הכסף שלכם!

לשיחת היכרות ראשונית ללא עלות – השאירו פרטים ונחזור אליכן בתוך 24 שעות

החזון שלנו

החזון של ega proprties הוא לעזור וללוות יד ביד משקיעים ישראלים מהארץ ומכל העולם לעבר השקעות טובות, איכותיות, מעניינות ובעלות תשואה גבוהה משמעותית בהשוואה לארץ וזאת על מנת לייצר להם כסף על הכסף שלהם ולעזור להם להגדיל את תיק ההשקעות שלהם לשם יצירת עושר לטווח הארוך. 

אנחנו מאמינים ביושרה והגינות ואנחנו פועלים מתוך תום לב אמיתי שעם אנשים טובים אפשר לגדול ולצמוח ביחד. אנחנו פועלים בדרך אחרת מהנהוג בארה"ב. לנו אין מלאי של נכסים שרכשנו במכרזים או בכינוס נכסים ואז מוכרים את זה למשקיע וגוזרים עליו קופון. לא! 

אנחנו עובדים על כל משקיע באופן פרטני. לומדים להכיר אותו, מבינים את סוג המשקיע שהוא (אוהב סיכון או יותר סולידי), מאתרים נכס עבורו שמתאים לדרישות ולתקציב שלו, פועלים למען השגת המחיר הנמוך ביותר על הנכס ומבצעים את הבירוקרטיה והפרוצדורה שצריך על מנת להעביר את הנכס על שמו ועל שמו בלבד בטאבו המחוזי. 

ומשם השמיים הם הגבול! 

אנחנו פועלים בשקיפות מלאה אל מול המשקיע, לא מבצעים שום מהלך ללא אישורו, דואגים לכל המסמכים והניירת הרלוונטית עבור רשויות המס ומנהלי החשבונות ונותנים לו את התחושה שיש אבא ואמא לכסף ולהשקעות שלו בארה"ב, כי אף אחד מהארץ לא יכול לעשות את זה עבורך כמו אלה שגרים פה וחיים את זה ביומיום שלהם ויודעים ומכירים את כל הקומבינות וכל המתרחש סביב השקעות בארה"ב!

החזון שלנו הוא לתת לך לישון בשקט בלילה ולהיות בטוח שהנכסים שלך והכסף המושקע שלך רק יצמח ויצמח ולא ילך לאיבוד ויאבד את ערכו. אנחנו כאן עבורך בשביל לוודא את זה!

Scroll to Top