אלו המחוזות הפופולריים ביותר להשקעות נדל"ן בפלורידה בשנת 2023

בפלורידה ישנן מחוזות רבים ואזורי השקעה שונים ומגוונים. חלקם כבר הגיעו למימוש פוטנציאלי השקעתי וחלקם עדיין לא התחילו למצות את הפוטנציאל הטמון בהם. לדוגמא, במחוז מיאמי דייד, שאדבר עליו במאמר זה,  אשר מיאמי ביץ' היא חלק ממנו, הוא מחוז שהמחירים בו הגיעו כמעט למימוש פוטנציאלי ואם חפצים להשקיע בו, ניתן יהיה לעשות זאת במקומות ספציפיים שעדיין לא הגיעו לשיא פריחתם בהקשר הנדל"ני שלהם ואפשר עדיין למצוא שם הזדמנויות השקעה מעטים עבור נכסים שזקוקים להשבחה. 

אבל מאידך, ישנם מחוזות רבים שעדיין לא הגיעו אפילו לתחילת מימוש הפוטנציאל שלהם וששם השקעות נדל"ן נחשבות אטרקטיביות ביותר עם מחירים ריאליים (ביחס למשק האמריקאי) ותשואות גבוהות שיכולות להחזיר את ההשקעה בדרך הרבה יותר מהירה מאשר מישראל או כמעט מכל מדינה מפותחת אחרת בעולם!

במאמר זה אחשוף בפניכם 3 מחוזות מתפתחים מאוד ששניים מהם עדיין בשיא המימוש הפוטנציאלי שלהם ושאחד מהם כבר הגיע כמעט למיצוי נדלנ"י כפי שציינתי כאמור לעיל. 

הראשון הוא מחוז Broward – 

אשר נחשב ליעד פופולרי להשקעות נדל"ן, הן למגורים והן לנכסים מסחריים. בואו נבחן כמה מהיתרונות הבולטים ביותר ביחס להשקעות נדל"ן במחוז ברוורד:

כלכלה חזקה ומגוונת: למחוז ברוורד יש כלכלה מגוונת עם תעשיות חזקות כמו שירותי בריאות, אירוח ותעופה. זה הופך אותו לפחות פגיע לתנודות כלכליות מקומיות או גלובליות ושומר עליו יציב לאורך זמן.

אוכלוסייה גדלה: מחוז ברווארד חווה גידול יציב באוכלוסייה לאורך השנים, מה שמגביר את הביקוש לדיור ומעלה את ערכי הנכסים. התחזיות מראות שמשנה לשנה נראה יותר הגירה חיובית וביקוש לדיור מפותח עם קהילות גדלות ומתפתחות. 

מיקום אטרקטיבי: מחוז ברוורד ממוקם בדרום פלורידה ויש לו גישה נוחה לערים מרכזיות כמו מיאמי ופאלם ביץ'. יש לו גם גישה נוחה לאוקיינוס האטלנטי, מה שהופך אותו ליעד פופולרי לתיירים לכל אורך השנה מפאת האקלים החם והמזמין, במיוחד בחורף כשרוב מדינות ארה"ב חוות חורף קר וקשה ואנשים מחפשים מקום מפלט חם ונעים עם חופים ואתרי בילוי מגוונים.

סביבת מס נוחה: לפלורידה אין מס הכנסה של המדינה, מה שהופך אותה ליעד אטרקטיבי עבור עסקים ואנשים פרטיים המעוניינים לחסוך במסים ולרכוש נכסים להשקעה או בתים עבור עצמם.

יציבות שוק הנדל"ן: שוק הנדל"ן במחוז ברוורד יציב וממשיך לעלות בערכו לאורך זמן, מה שהופך אותו לאפשרות השקעה אמינה ובעלת סיכון נמוך.

מחירי נכסים נוחים: בהשוואה לאזורים מטרופולינים אחרים, מחירי הנכסים במחוז ברוורד נוחים יחסית, מה שהופך אותו לאופציה טובה עבור קונים ראשונים או משקיעים המחפשים נכסים במחירים נמוכים יותר מאשר מה שמחוזות אחרים פופולאריים יותר מציעים.

בסך הכל, מחוז ברוורד מציע שוק נדל"ן יציב עם כלכלה חזקה, אוכלוסייה גדלה וסביבת מס נוחה, מה שהופך אותו למיקום מבוקש להשקעות נדל"ן.

השני הוא מחוז Palm beach- 

אשר ממוקם בדרום פלורידה ומציע מספר יתרונות למשקיעי נדל"ן ולבעלי בתים כאחד:

מיקום: מחוז פאלם ביץ' ממוקם לאורך האוקיינוס האטלנטי ומציע קילומטרים של חופים בתוליים ויפיפיים, מה שהופך אותו למיקום מבוקש מאוד עבור אלה המחפשים נכסים על קו המים. הוא גם ממוקם בנוחות ליד ערים מרכזיות כמו מיאמי ופורט לודרדייל, שיכולות להציע הזדמנויות תעסוקה ובילוי מגוונים בהישג יד.

אקלים: המחוז נהנה מאקלים חם ושטוף שמש לאורך כל השנה, מה שמושך את אלה שמחפשים מקום לפרוש, לנפוש בו או להחזיק בית שני. טמפרטורות החורף המתונות הופכות אותו גם למיקום אטרקטיבי עבור אלה המבקשים להימלט מאקלים קר יותר שמחפשים מקום קרוב עם תחושה של חופשה.

אוכלוסייה גדלה: אוכלוסיית המחוז גדלה בקצב קבוע, מה שאומר שיש ביקוש קבוע לדיור. זה מעולה עבור משקיעי נדל"ן שכן זה גורם להכנסות משכירות גבוהות יותר ולערכי נכסים גבוהים יותר לאורך זמן.

יציבות כלכלית: למחוז פאלם ביץ' כמו למחוז ברוורד יש כלכלה מגוונת הכוללת תעשיות כמו בריאות, תיירות ופיננסים. גיוון זה יכול לעזור לבודד את שוק הנדל"ן המקומי מפני משבר כלכלי מקומי או בינלאומי ולהשאיר את המחוז על המפה גם בתקופות קשות.

אטרקציות תרבותיות: מחוז פאלם ביץ' הוא ביתם של מספר אטרקציות תרבותיות, כולל מוזיאונים, גלריות לאומנות ותיאטראות. עובדה זו הופכת אותו למקום מבוקש עבור אלה שמעריכים את האומנויות ורוצים להתגורר באזור עם סצנה תרבותית תוססת ומגוונת.

בסך הכל, מחוז פאלם ביץ' מציע שילוב ייחודי של יופי טבעי, יציבות כלכלית ואטרקציות תרבותיות שהופכות אותו למקום מצוין להשקעה בנדל"ן או לרכישת בית.

והמחוז השלישי הוא Miami Dade- 

כאמור לעיל, מחוז זה כבר כמעט הגיע למימוש הפוטנציאלי הנדלנ"י שלו, אך עדיין מושך אליו משקיעים ללא הרף מכל רחבי ארה"ב והעולם וזאת על אף המחירים הגבוהים יחסית בהשוואה לשני המחוזות הקודמים שדיברנו עליהם במאמר זה. נבחן את היתרונות של מחוז זה ונבין למה הוא כל כך פופולארי עבור משקיעים מכל רחבי העולם:

מיקום: מחוז זה ממוקם בחלק הדרומי של פלורידה וידוע במזג האוויר החם, החופים היפים והתרבות התוססת שלו. זהו גם השער לאמריקה הלטינית ולקהילות מגוונות, מה שהופך אותו למרכז לעסקים בינלאומיים ולהתפתחות עסקית איתנה לאורך זמן.

כלכלה חזקה: למחוז דייד יש כלכלה מגוונת וחסונה, כאשר מגזרים כמו תיירות, נדל"ן, פיננסים ושירותי בריאות תורמים באופן משמעותי לצמיחת האזור. בסיס כלכלי חזק זה מבטיח ששוק הנדל"ן יישאר יציב ואטרקטיבי למשקיעים על אף המחירים שהתייקרו בשנים האחרונות.

ביקוש גבוה לנדל"ן: מחוז זה הוא יעד פופולרי עבור קונים מקומיים ובינלאומיים המעוניינים להשקיע בנדל"ן. ביקוש גבוה זה מעלה את ערכי הנכסים ומבטיח שהם ישמרו על ערכם לאורך זמן. חשוב לציין דווקא כאן, שבדיוק מסיבה זו, שמחירי הנכסים עלו ועדיין עולים, משפיע על משקיעי נדל"ן לתפוס את ההשקעות במחוז זה כמשתלמות, שכן מחירי הנכסים עולים, אבל מאידך, עלויות השכירות לא עולות באותו השיעור, מה שגורם לתשואה נמוכה יותר בהשוואה למחוזות אחרים שדיברנו עליהם כאן. 

סביבת מס נוחה: גם במחוז דייד כמו במחוז ברוורד ופאלם ביץ' אין מס הכנסה של המדינה, מה שהופך אותה ליעד אטרקטיבי עבור משקיעים המעוניינים למזער את נטל המס שלהם. בנוסף, במחוז מיאמי-דייד הארנונה נמוכה בהשוואה לאזורי מטרופולינים גדולים אחרים אשר נמצאים בסביבתם.

סגנון חיים: מחוז מיאמי-דייד מציע אורח חיים באיכות גבוהה, עם גישה לאפשרויות אוכל, קניות ובילוי ברמה עולמית. אוכלוסייתו המגוונת וסצנת התרבות התוססת הופכים אותו למקום מבוקש לחיות בו עבור אנשים מכל רחבי העולם.

בסך הכל, מחוז מיאמי-דייד מציע שילוב ייחודי של יציבות כלכלית, מיקום רצוי ואיכות חיים גבוהה, מה שהופך אותו ליעד פופולרי למשקיעי נדל"ן ורוכשי דירות כאחד.

לסיכום-

שלושת המחוזות הללו מעניקים למשקיעי נדל"ן את כל היתרונות המשמעותיים ביותר שהם מחפשים: צמיחה כלכלית- מסחרית ותעשייתית, גידול האוכלוסייה, אקלים חם ונוח, חופים יפים ויחודיים, אטרקציות תרבותיות, אוכלוסייה מגוונת, שדות תעופה קרובים וחדשניים, מחירי נדל"ן נמוכים ותשואות גבוהות ויציבות לאורך שנים קדימה. 

חשוב לציין, על אף שציינתי לעיל שבמחוז מיאמי דייד, המחירים גבוהים יחסית, אין זה אומר שלא ניתן למצוא שם הזדמנויות השקעה איכותיות ובעלות תשואה גבוהה. האתגר כאן הוא לדעת היכן לחפש ובזה אנחנו יכולים לעזור, כמקומיים שגרים כאן בפלורידה כבר מעל 15 שנה שבמהלכה ביצענו למעלה מ- 900 עסקאות שונות ומגוונות עבור יותר מ- 150 משקיעים ישראלים מהארץ ומהעולם, אין דבר שאנו לא מכירים, שלא חווינו ושאנו לא יודעים להתמודד איתו, לטוב ורע.

בנוסף, ובהמשך לפסקה הקודמת אציין שהמחירים במחוז מיאמי דייד בהשוואה להשקעות נדל"ן בישראל הם משתלמות ביותר גם מבחינת מחירי הנכסים וגם מבחינת התשואה שמקבלים עליהם לאורך השנים, דבר אשר אנשים לפעמים שוכחים אותו כשהם בוחנים עסקה או חושבים על השקעות נדל"ן מעבר לים. כשנבחן זאת לעומק נבין שאין עסקה בפלורידה שלא תהיה כלכלית ומשתלמת יותר בהשוואה לכל עסקה בישראל גם בהתחשב בסוגי נדל"ן שונים כמו: מגורים, מסחר או תעשייה. 

אז אם אתם מחפשים השקעה מניבה ורוצים להשקיע את כספכם בצורה חכמה, נכונה וללא סיכונים מיותרים, דברו איתנו והשאירו פרטים בטופס המצורף מטה ואנחנו נחזור אליכם בתוך 24 שעות. b

מכאן משאירים פרטים ואנחנו נחזור אליכם בתוך 24 שעות לשיחת היכרות והתאמה ללא שום התחייבות ועלות

מקסום התשואה: אסטרטגיות יעילות לניהול תיק ההשקעות שלך בנדל"ן בפלורידה (גם אם עדיין לא התחלתם להשקיע באמת)

מקסום התשואה: אסטרטגיות יעילות לניהול תיק ההשקעות שלך בנדל"ן בפלורידה (גם אם עדיין לא התחלתם להשקיע באמת) השקעה בנדל"ן יכולה להיות מיזם משתלם, במיוחד במדינה

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top